ФОТО: з відкритих джерел

В Миколаєві пройде ЛГБТ-фестиваль «Дні рівності та гордості»

Щорічна прайд-подія «Дні рівності та гордості» спільноти ЛГБТ триватиме з 8 по 12 грудня 2020 року.

На цей раз захід відбудеться у режимі онлайн, де на глядачів та глядачок чекають кінопокази, фотовиставки, дискусії з гостями заходу і ще багато чого цікавого, повідомляють в асоціації ЛГБТ.

«Дні рівності та гордості» 2020 року присвячені тижню прав людини, якій весь світ відмічає у грудні. Тому однією з ключових подій фестивалю стане вручення щорічної премії «Райдужна стрічка». Це відзнака, якою ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» вже багато років нагороджує наших союзників – представників_ць бізнесу, медіа, державних структур, – за підтримку ЛГБТ-спільноти у боротьбі за рівні права людини для всіх, – йдеться у повідомленні.

У цьому році Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» представляє оновлені «Дні рівності та гордості», інтегровані в онлайн формат через пандемію COVID-19. Серед запланованих заходів: кінопокази Асоціації та партнерських організацій, у тому числі KyivPride та IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives., презентація фотовиставок нашої спільноти з Миколаєва та Одеси, майстер-класи та розважальні заходи, вручення щорічної премії «Райдужна стрічка» союзникам Асоціації у місті Миколаїв, вебінари для психологів, конкурси та розіграші для активних учасників фестивалю.

Нагадаємо, цієї зими українці будуть святкувати Новий рік та Різдво за новими, карантинними, правилами. У таких умовах привнести в дім атмосферу магії та дива – нелегко, але цілком можливо, зокрема завдяки новому проєкту від творців легендарних 3D-шоу «Вартові Мрій».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram