Фото: Ганна Замазєєва, Facebook

В Миколаєві планують створити центр онкогематології та трансплантології на базі обласної дитячої лікарні – Замазєєва

На базі Миколаївської обласної дитячої лікарні планують створити “Південний міжрегіональний центр дитячої онкогематології та трансплантології”.

Про це написала глава облради Ганна Замазєєва на своїй сторінці у Facebook.

Такий центр дозволить одночасно лікувати до 50-ти дітей з онкогематологічними захворюваннями на рік та виконувати до чотирьох трансплантацій кісткового мозку на рік. Крім того, за словами медиків, лікарня повністю задовольнить потребу у високотехнологічних видах лікування захворювань раку крові у Миколаївській та сусідніх областях.

За дорученням Ганни Замазєєвої, її радник Михайло Трофанюк, вже проводить перемовини з НДСЛ Охматдит , яка безумовно, є лідером країни в цьому напрямку педіатрії, щодо удосконалення цього процесу.

Читайте також: На Миколаївщині щеплення від COVID – 19 популяризуватимуть публічні особи

Наразі в обласній дитячій лікарні діє єдине відділення на Миколаївщині, яке надає високоспеціалізовану медичну допомогу онкохворим дітям. Відзнчається, що південний регіон має обмежені можливості у забезпеченні комплексного лікування дітей з онкогематологічними захворюваннями і до десяти дітей на рік потребують госпіталізації до лікарні «Охматдит», а це є досить важким тягарем для батьків хворих діток. Крім того, це не завжди вдається через перевантаження столичної лікарні.

За статистикою щороку в Миколаївській області діагностується до 40 випадків злоякісних новоутворень та інших захворювань крові у дітей – вони потребують інтенсивної терапії в умовах онкогематологічного відділення, а 3-4 дитини щороку потребують виконання алогенної трансплантації кісткового мозку.

Нагадаємо, щорічно у Миколаївській області виявляють близько 35 нових випадків онкологічних захворювань серед дітей. Їх лікують у відділенні онкогематології Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні.

Поширити:

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930