В Миколаєві відзначили річницю створення проєкту «Шлюб за добу»

Проєкт «Шлюб за добу» успішно працює в Миколаєві вже 5 років. За весь цей час свої долі поєднали 1тис 760 молодих пар. В Миколаївському міському палаці культури та урочистих подій до чергової річниці створення цієї ініціативи відбулись урочистості. Молодят вітав міський голова Олександр Сєнкевич.

Про це йдеться в сюжеті ТРК «МАРТ».

Проєкт «Шлюб за добу» працює вже 5 років. І як відзначають в Міському палаці культури та урочистих подій, він користується попитом. В 2021 році шлюбом за добу скористались 372 рази, одружились традиційно – 328.

Тринадцятого січня 2017 року була проведена перша реєстрація пари в межах цього проєкту. Ми перші в місті, хто приєднався до цього проєкту. Сьогодні ця пара живе щасливо і проживає в Німеччині. Вона була громадянка США, він – громадянин України. почин був гарний у нас, – розповідає Людмила Бондар, директорка палацу урочистих подій.

Цього дня в межах проєкту «шлюб за добу» свої серця поєднали 4 пари. Привітав їх особисто Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. Міський голова вручив подружжям подарунки.

Ще один цікавий факт, до Миколаєва приїжджають одружуватись з різних міст України, наприклад з Одеси чи Херсону. Молодят ваблять цінова політика, чудова зала міського палацу урочистих подій.

Оскільки весілля збіглося з новорічними святами, то на урочистості завітали і колядники. Які побажали щастя та добробуту кожній родині.

Нагадаємо, що в День Незалежності України міський голова Олександр Сєнкевич привітав подружжя, що побралися 24 листопада 1991 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram