В Миколаєві відкрилась фотовиставка пам’яті відомого фотомитця Олександра Кремка

В Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся вечір пам’яті відомого миколаївського фотохудожника Олександра Кремка. Роботи відомого митця, який передчасно залишив світ майже рік тому представили в експозиції «Світ очима Олександра Кремка: пам’яті митця присвячується». На захід прийшли колеги, друзі майстра, згадували пам’ятні моменти з його життя, ділилися спогадами.

Про це йдеться в сюжеті телекомпанії «МАРТ».

Відомий фотокореспондент, Почесний громадян міста Миколаєва, «Городянин-1999», кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, заслужений журналіст України. Це все про Олександра Кремка, справжню душу Миколаєва, фотомитця, через роботи якого можна вивчати місто та людей. Його роботи досі вважаються культовими серед миколаївців. Їх розповсюджують в мережі інтернет, вони висять в кабінетах очільників міської та обласної влади.

Фотовиставка стала своєрідною даниною пам’яті видатному миколаївському митцю. На відкритті присутні друзі, колеги та знайомі згадували цікаві моменти, ділились спогадами про Олександра Кремка.

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь запропонував створити на основі фото та відеоматеріалів Олександра Кремка проєкт «Цифрова історія Миколаївщини». Таким чином з’явиться своєрідна цифрова бібліотека його робіт.

У пам’яті миколаївців, Сан Санич, так його по простому називали друзі та знайомі назавжди залишиться життєрадісним, енергійним та наповненим різними ідеями. Він назавжди увічнив своє ім’я за допомогою своїх робіт в історію Миколаєва.

Олександр Кремко пішов з життя, 27 грудня на 77-му році життя.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram