В Миколаєві урочисто відзначили 120-річчя зоопарку

В Миколаєві урочисто відзначили 120-ліття зоопарку. Урочистості пройшли в Миколаївському національному академічному українському театрі драми та музичної комедії.

З офіційними вітаннями директора Володимира Топчего, працівників зоосаду та власне і самих звірів, які в ньому живуть звернулись представники області, міста та навіть голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. На заході прочитали його офіційний лист на адресу ювіляру. Гості свята згадували дитинство, перші візити до зоосаду, приємні враження від його відвідування та бажали всіляких приємностей.

Я вітаю весь колектив зоопарку і сподіваюсь, що не одну сотню років проіснує цей зоопарк, що фонд буде поповнюватись, а працівники будуть отримувати достойну зарплатню та гідні умови праці, – привітав секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько.

Читайте також: Миколаївський зоопарк святкує 120 років

Володимир Топчий коротко розповів про результати наукової конференції, яка відбулась до дня народження зоопарку. Його до речі знову вибрали президентом Української асоціації зоопарків та акваріумів.

Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії в свою чергу привітав зоопарк музичними та танцювальними номерами.

Нагадаємо, 6 травня у Миколаївському зоопарку народилося дитинча зебри. 10 березня, в сімействі двогорбих верблюдів Султана і Дюни народилося верблюденя. А у червні троє малюків народилось у пари рисей Люпина і Забави.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram