26 травня Управління Служби безпеки України у Миколаївській області провело планові командно-штабні антитерористичні навчання.
Навчання проходили відповідно до розробленого Координаційною групою АТЦ при УСБУ плану: підготовка та проведення операції з протидії диверсійним проявам на потенційно небезпечному об’єкті Збройних Сил України, повідомляє пресслужба СБУ в Миколаївській області.
У заході брали участь представники Управління СБ України у Миколаївській області, групи цивільно-військового співробітництва та військово-інформаційної підтримки Міністерства Оборони США при посольстві Сполучених Штатів в Україні, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Нацполіції, Держслуби з надзвичайних ситуацій, Миколаївської обласної прокуратури, обласні силові відомства, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.
За підсумками командно-штабних навчань керівники Координаційної групи відзначили належний стан захищеності та безпеки військового об’єкта, надали представникам чіткі інструкції щодо алгоритму дії під час можливих терористичних та диверсійних загроз.
Нагадаємо, служба безпеки України у Миколаївській області вилучила велику партію контрабандних товарів. Серед виявленого вантажу – майже вісім тисяч флаконів наркомістких засобів.






