В Миколаєві розповіли, що передбачає податкова амністія

В Україні вже третій місяць триває кампанія добровільного оподаткування. В Головному управлінні Державної податкової служби у Миколаївській області розповіли як задекларувати свої ставки та майно дистанційно та відповіли на найпопулярніші питання, які надходять від платників податків.

Про це йдеться в сюжеті ТРК «МАРТ».

За три місяці в Україні наразі громадяни задекларували 157,2 млн грн. Державний бюджет отримав 6,7 млн грн додаткових надходжень. Для людей, які ухиляються від сплати податків, є шанс виправити ситуацію і уникнути відповідальності – так зване податкове амністування.

Кожен громадянин України, який має статки і за них не сплатив податки, для них і існує цей закон – податкова амністія. Людина приходить, сплачує, цим він і амністується, – розповіла заступниця начальника ГУ ДПС у Миколаївській області Ольга Купчишина.

В податковій закликають декларувати своє майно через електронний кабінет. Це дуже зручно: не існує ніяких черг, не потрібно нікуди їхати. В ньому є всі сервіси.

Наша мета у майбутньому, щоби платник не приходив в податкову. Відтак не буде ніяких корупційних моментів. Не буде спілкування з інспектором. Всі наші сервіси, платники будуть отримувати через електронний кабінет, – розповів Дмитро Прокоф’єв, начальник ГУ ДПС у Миколаївській області.

Також податківці відповіли на найбільш популярні питання, які надходять від платників податків. Одне з найцікавіших і наразі для деяких мешканців України актуальне – чи потрібно декларувати статки, які зберігаються у криптовалюті.

Щодо криптовалюти хочу сказати, що на території України криптовалюта не має визначеного правового статусу, тому вона не підлягає декларуванню в одноразовій спеціальній декларації, – каже Вікторія Трофіменко, заступниця начальника управління податкового адміністрування ГУ ДПС в Миколаївській області

Податкова амністія здійснюватиметься протягом 12-ти місяців, до 1 вересня 2022 року.

<a href="http://<!– wp:paragraph –> <p>Нагадаємо, що раніше https://trkmart.tv/abo-deklaruiesh-abo-otrymuiesh-shtraf-z-1-lypnia-v-ukraini-borotymutsia-z-nezadeklarovanymy-pratsivnykamy/</p> Нагадаємо, що раніше повідомлялось, як в Миколаївській області боротимуться з незадекларованими працівниками.

Нагадаємо, прожитковий мінімум з 1 липня становитиме 1 854 гривні.

Раніше повідомлялося, Президент Зеленський підписав указ про підвищення зарплат медикам.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031