В Миколаєві придбали нові автівки нацгвардійцям

Миколаївські нацгвардійці за кошти з міського бюджету отримали два нових патрульних автомобілі. Відтак автомобільний парк зріс до 9 автівок. Урочисте вручення нової техніки відбулось на території військової частини 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Національної гвардії України.

Про це йдеться в сюжеті телекомпанії «МАРТ».

Миколаївські нацгвардійці отримали від міста в подарунок два нових патрульних автомобілі – кросовери: «Reno» та «Сhery».  Їх придбали за 900 тисяч гривень. Саме такі автомобілі використовуються на службі вже не перший рік.  Вони обладнанні радіостанцією, спеціальними місцями для перевезення бронезахисту. І є набагато ефективнішими за застарілу техніку, яка використовували раніше.

Раніше ми патрулювали вулиці на автомобілях ВАЗ, які були випущені ще в 90-х. Ефективність була набагато меншою. Про це говорять цифри. Якщо в минулому році під час патрулюванні на автомобілі ВАЗ, в нас було близько тисячі затримань за адміністративні порушення, то наразі, через те, що ми купили нові автомобілі, в нас більше ніж дві з половиною тисяч затримань, – говорить заступник командира зі служби в/ч 3039 Національної гвардії України Артем Щербаков.

Зазначимо, що нацгвардійці часто окрім своїх завдань і патрулювання вулиць міста допомагають поліцейським. Заступник миколаївського міського голови Юрій Степанець, який урочисто вручав ключі від автомобілів, розповів, що невдовзі за рахунок міськради для нацгвардійців купуватимуть не тільки автомобілі, але й житло.

Нагадаємо, у Миколаєві бійці Нацгвардії надали допомогу чоловікові, який зачепив артерію на нозі, коли намагався перелізти огорожу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram