В Миколаєві нагородили зірок культури-2021

В Миколаєві нагородили зірок культури м. Миколаєва – 2021 року. П’ять номінантів різних сфер діяльності та захоплень отримали з рук міського голови Олександра Сєнкевича свої нагороди та цікавий подарунок – інтерактивну книгу з історії Миколаєва. Вручення відбулось в стінах Миколаївської міської ради.

Про це йдеться в сюжеті телекомпанії  «МАРТ».

Нагорода «Зірки культури Миколаєва» існує з 2017 року. Вручається з метою відзначення кращих працівників цієї галузі в місті. Нагороджував переможців міський голова Олександр Сєнкевич. Цього року відзнаку «зірка культури» отримали 5 миколаївців.

Андрій Шинкаренко ‒ відеоблогер, краєзнавець, керівник інтернет-проєкту «Николаевский БазарЪ» розповідає що дуже щасливий отримати цю нагороду, оскільки йому, як людині, яка любить Миколаїв, приємно усвідомлювати, що ця нагорода є особливою – суто миколаївською.

Ганна Румянцева – відома миколаївська видавчиня, директорка видавництва «Іліон». Багато книжок її видавництва отримали перемоги в різних конкурсах, деякі стали справді культовими серед миколаївців. Зараз до неї вишикувалась ціла черга авторів. Майбутні видання обіцяють бути непересічними та інтерактивними.

Олена Маркитан ‒ завідувачка методичного відділу Дитячої художньої школи міста. Вона авторка знаних кожному цінителю прекрасного в Миколаєві  ляльок. Ляльки Олени Маркитан настільки унікальні, що навіть є ініціатива зробити їх надбанням та символом Миколаєва. Зараз майстриня готується до чергової персональної виставки в Муніципальній виставковій залі.

Наймолодша зіронька Миколаєва, голос якої вразив усіх телеглядачів телекомпанії «МАРТ» Яна Мацеплюк-Ярчук ‒ солістка Муніципального театру-студії естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді. Дівчина запам’яталась виконанням арії діви Плавалагуни з кінострічки 5 елемент.

Ще один переможець – Олег Кошовий, директор концерт-холу «Юність» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний», ведучий та організатор міських свят не зміг прийти на урочисте вручення нагороди. Йому обов’язково передадуть його зірочку. Всі переможці отримають нагрудний знак та посвідчення до нього.

Нагадаємо, що в Миколаєві визначили головних зірок культури.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram