ФОТО: Reuters

В Ізраїлі у 13 осіб паралізувало обличчя після щеплення вакциною Pfizer

13 громадян Ізраїлю після щеплення вакциною від COVID-19 виробництва компанії Pfizer пережили легкий параліч обличчя в якості побічного ефекту.

Як передає Укрінформ, про це інформує The Jerusalem Post. Лікарі вважають, що на практиці кількість випадків із цим побічним ефектом захворювання вища.

Читайте також: Британія заборонила в’їзд із 16 країн через новий штам коронавірусу

Один із пацієнтів розповів виданню, що вже за декілька хвилин після щеплення він відчув дивні відчуття на підборідді та в роті.

“Принаймні 28 годин я ходив з ним (паралічем обличчя — ред). Я не можу сказати, що згодом це повністю зникло, але в мене не було іншого болю, крім незначного болю в місці, де була ін’єкція”, – розповів він.

Щодо приймання другої дози чоловік ще не визначився. Але додав, що “це щось рідкісне, і я не хочу, щоб люди уникали вакцинації – це важливо”.

Читайте також: Сейшели відкрилися для щеплених від COVID-19 туристів

“Ніхто не знає, пов’язано це з вакциною чи ні. Ось чому я б утрималася від надання другої дози тому, хто страждав на параліч після першої дози”, – сказала професорка Галя Рахав, директорка інфекційного відділення Медичного центру “Шеба”.

Проте у Міністерстві охорони здоров’я Ізраїлю заявили, що, звичайно, другу дозу слід вводити пацієнтам лише тоді, коли параліч мине.

Нагадаємо, що у Франції з 18 січня усі особи, які прибуватимуть з країн поза ЄС, повинні мати довідку із негативним результатом тесту на коронавірус та пройти упродовж семи днів самоізоляцію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram