Електрокар. Фото - 24tv.ua

В Ізраїлі створили нову батарею для електрокарів

Ізраїльська компанія StoreDot створила батарею для електрокарів, яка здатна зарядитися за п’ять хвилин.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Guardian. Нові літій-іонні акумулятори були розроблені StoreDot і виготовлені компанією Eve Energy у Китаї на стандартних виробничих лініях.

Батареї можуть бути повністю заряджені за п’ять хвилин, але для цього потрібні набагато більш потужні зарядні пристрої, ніж ті, які використовуються сьогодні.

Читайте також: Baidu та Geely збираються створювати електромобілі

В акумуляторах StoreDot замість графіту, який використовується у традиційних літій-іонних батареях, використовуються напівпровідникові наночастинки. У майбутньому компанія хоче залучати кремній, що значно дешевше. Ці прототипи очікують представити цьогоріч.

Компанія до 2025 року планує адаптувати батарею для відстані у понад 150 км. На думку експертів, батареї зі швидкісною зарядкою стануть масово доступними на ринку через три роки, а ціна не перевищуватиме ринкову ціну акумуляторів зараз.

Нагадаємо, що японська компанія Sumitomo Forestry і Кіотський університет сподіваються побудувати перший у світі дерев’яний супутник до 2023 року, щоб зменшити кількість космічного сміття.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram