В Індії встановили світовий антирекорд з кількості хворих на коронавірус за добу

83 883 нові випадки коронавірусної хвороби у Індії за 2 вересня — це найбільший показник із початку пандемії COVID-19 у світі.

Країна перебуває на третьому місці у світі за абсолютним показником захворюваності на COVID-19
Про це свідчать дані Університету Джонса Гопкінса, який у режимі реального часу оновлює статистику щодо коронавірусу з усього світу, повідомляє Hromadske.

В Індії наразі спостерігається найшвидше зростання хворих коронавірусною хворобою. Усього в країні майже 3,86 мільйона людей мають COVID-19, із них понад 67 тисяч померли. Індія стрімко наближається до Бразилії — там коронавірус виявили загалом у майже 4 мільйонів людей.

«Із трьох країн із найбільшою кількістю випадків COVID-19 лише в Індії кількість нових випадків збільшується. Це викликає значне занепокоєння», — зауважує вірусолог і керівник індійської благодійної організації India Alliance Шахід Джаміль.

29 серпня Індія також встановлювала рекорд із добового зростання людей із COVID-19: тоді зареєстрували 78 761 новий випадок зараження коронавірусною інфекцією.

Попри рекордне зростання хворих на коронавірусну хворобу, Індія не посилює, а послаблює карантин. Зокрема, дозволять роботу метро і проведення спортивних, культурних, розважальних, релігійних і політичних заходів за участі до 100 людей.

Індія ввела карантин 24 березня, але за цей час кількість випадків лише зростала. Дві третини з них тепер припадають на сільську місцевість, де більшість громадян не мають медичної страховки, а лікарів — недостатньо.

Боляче пандемія вдарила і по індійській економіці: за другий квартал вона впала на 23,9% — це рекордний показник для великих економік світу й найбільший в історії Індії з 1996 року, відколи країна почала вести відповідну статистику.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram