Про це повідомив очільник Миколаївської ОДА Віталій Кім у своєму відеозверненні.
Інтернет в Херсоні з’явився, змінили маршрутизацію, сподівайюся, далі так і буде, — сказав Кім.
Також відновлення зв’язку усіх мобільних операторів та мережі Інтернет, в тимчасово окупованому Херсоні, підтвердив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Технічна команда декілька разів виходила для ремонту обірваних оптичних кабелів, але поверталась через обстріли ворога. Сьогодні зранку змогли відновити пошкоджену оптичну мережу та запустили мобільні мережі всіх трьох операторів, які працюють у Херсонській області, — повідомляє Федоров у своєму Telegram.
Нагадаємо, що вчора в Херсоні повністю був відновлений мобільний зв’язок.




