Фото: Освіта нова

В дитсадках можуть з’явитися камери відеоспостереження — петиція зібрала 25 тис. підписів

Електронна петиція про обов’язкове обладнання всіх закладів дошкільної освіти системами відеоспостереження набрала 25 тисяч підписів. Тепер документ має розглянути президент Володимир Зеленський.

Про це повідомляється на сайті глави держави.

Петицію зареєструвала Аліна Ханумак ще 15 вересня. Документом пропонується розробити та внести на розгляд українського парламенту проект закону про обов’язкове встановлення відеокамер у всіх дитсадках, а саме в коридорах, їдальнях, спортивних та ігрових майданчиках, навчальних класах та інших приміщеннях загального користування, крім туалетів та роздягалень.

Автор просить надати можливість батькам і керівництву дошкільного навчального закладу віддалено спостерігати в режимі реального часу за територією навчального закладу.

Читайте також: В Одесі 4-річна дівчинка отримала струс мозку в дитячому садку

Зазначається, що необхідність відеоспостереження зумовлена збільшенням кількості випадків жорстокого поводження з дітьми у закладах дошкільної освіти.

Встановити факт жорсткого поводження з дитиною, виходячи з об’єктивних обставин, майже неможливо, а тому винні особи залишаються непокараними та продовжують вчиняти протиправні дії, або ж навпаки, осуджуються невинні особи. Під час звернення до уповноважених органів у разі жорстокого поводження з дитиною, в більшості випадків такі органи залишаються безсилими за відсутності відповідних доказів або ж просто не вчиняють жодних дій, — додала автор петиції.

Нагадаємо, у Запоріжжі у приватному дитячому садочку, який облаштували у звичайній квартирі багатоповерхівки, померла однорічна дівчинка. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram