У Центрах первинної медико-санітарної допомоги Миколаєва створені call-центри, де можна отримати кваліфіковану консультацію з питань організації надання медичної допомоги, в тому числі з питань обстеження та лікування хворих на COVID-19.
Про це повідомляють у відділі інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради.
Call-центри працюють з 8 до 20 години, без вихідних.

Нагадаємо, що голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький заявив, що в Україні буде створено реєстр вакцинованих від COVID-19 осіб, а також можливе запровадження електронних паспортів вакцинації від коронавірусу.
Раніше повідомлялось, у середині січня, заповненість ліжок для пацієнтів з COVID-19 у лікарнях Миколаївській області скоротилася до 42,7%.




