Фото: Delo.ua

УЄФА може змінити формат проведення Євро-2020

УЄФА твердо має намір провести Євро-2020 влітку наступного року не дивлячись на нову хвилю COVID-19 в Європі. Однак організація може скоротити число міст і країн, які візьмуть турнір.

Про це заявив президент УЄФА Александер Чеферін, якого цитує Reuters.

Ми постійно стежимо за ситуацією, але зараз абсолютно впевнені, що турнір відбудеться. План такий, що Євро пройде саме так, як і повинно. Але я також мушу сказати, що ми можемо провести Євро не в 12 країнах, а в 11, восьми, п’яти або однієї, – заявив функціонер в ефірі телеканалу “Movistar+”.

Він також додав, що поки рано говорити про те, чи будуть матчі проходити без глядачів, при повних стадіонах або з обмеженою кількістю.

The Sun з посиланням на джерела повідомляє, що в першу чергу позбутися права проведення можуть Санкт-Петербург (Росія), в якому знову збільшується число хворих коронавірусів, а також Баку, де спостерігається складна політична ситуація між Азербайджаном і Вірменією.

При найгіршому розвитку сценарію турнір буде проходити в одній країні з використанням чотирьох майданчиків. Таким чином організаторам вдасться скоротити кількість поїздок в умовах пандемії.

Нагадаємо, Євро-2020 повинно було пройти минулого літа, проте через поширення коронавірусу змагання були перенесені на літо 2021 року. При цьому турнір зберіг назву.

Також відомо, Олімпійські ігри 2020 року в Токіо перенесли на 2021 рік через загрозу поширення коронавірусної інфекції.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram