Утричі збільшили кількість талонів для отримання послуг у ЦНАПі

Після ремонту відкрили приміщення на першому поверсі Миколаївської міської ради.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Уже понад два тижні тут функціонує нова адміністративна зала (фронт-офіс), де ведуть прийом громадян. У холі департаменту облаштували ресепшн, де відвідувачі отримують бланки заяв та консультуються щодо отримання адміністративних послуг.

Окремо працюють державні реєстратори та ведеться прийом громадян за напрямами «Оформлення паспорта громадянина України та закордонного паспорту»  і «Реєстрація фізичних та юридичних осіб-підприємців».

Як розповів в. о. директора департаменту надання адміністративних послуг Володимир Сухарников, ремонт приміщення площею майже 150 кв метрів для збільшення потужностей ЦНАПу виконав виконавчий комітет міськради.

За один робочий день фахівці ЦНАПу зможуть прийняти до 450 осіб – зауважив Володимир Сухарников.

Облаштували також окрему кімнату для видачі результатів адміністративних послуг громадянам.

Серед фахівців, які надають адміністративні послуги громадянам, Сергій Іванов. Чоловік каже, що тепер і співробітники, і відвідувачі значно економлять свій час:

У нас як у адміністраторів з’явилось більше часу для прийому людей, тому що зараз прийом і видача документів проводиться у різних адміністраторів. І зараз ми можемо більше приділити часу саме консультуванню. Це і нам краще – бо працюємо у форматі openspace, і для людей зручніще.

Ці нововведення покликані зменшити соціальну напругу та полегшити громадянам процедуру отримання необхідних послуг в одному приміщенні.

Нагадаємо, що у міській раді підготували додаткові оновлені приміщення для Центру надання адмінпослуг

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram