Кабінет Міністрів України. Фото - railinsider.com.ua

Уряд створив робочу групу для координації переговорів з МВФ

Кабінет Міністрів створив міжвідомчу робочу групу з питань координації переговорного процесу з Міжнародним валютним фондом.

Відповідна постанова прийнята на засіданні уряду 21 жовтня, повідомляє Укрінформ із посиланням на Міністерство фінансів.

Міжвідомча робоча група – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів, утворений з метою виконання зобов’язань української сторони за програмою stand-by.

Читайте також: Кабмін змінив умови доступних кредитів

Головою міжвідомчої робочої групи стане урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца. Крім нього, до складу групи від Мінфіну також увійдуть заступник міністра з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук, радник міністра Юлія Пашко, а також начальник відділу співробітництва з МВФ управління міжнародного співробітництва Дмитро Манцуров.

“Україна виконує структурні маяки в рамках спільної з МВФ програми “Стенд-бай”. Відповідно до графіка, в червні було затверджено Плани по скороченню державних банків. Також у червні було спрощено процедуру зміни постачальників газу для побутових споживачів. У вересні ми прийняли необхідне законодавство для роботи ДПС та Держмитслужби в якості єдиної юридичної особи. НКРЕКП було прийнято рішення про встановлення тарифів на опалення, органи місцевого самоврядування майже завершили встановлювати свої тарифи”, – зауважив Драганчук.

Нагадаємо, що за словами міністра фінансів України Сергія Марченко, до кінця року Україна отримає кредитів на суму понад вісім мільярдів доларів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram