Управління у справах ветеранів має вже запрацювати до кінця жовтня, — віце-мер Юрій Степанець

Заступник міського голови Миколаєва Юрій Степанець запевнив, що підзвітне йому управління у справах ветеранів і внутрішньо переміщених осіб вже наприкінці жовтня має запрацювати.

Мова про це йшла під час ефіру на телеканалі «МАРТ».

Як пояснив посадовець, відомство досі не приступило до роботи через тривалу бюрократичну тяганину. Він додав, що люди, яких звільняють з мерії, аби були вільні місця для працівників нового управління наразі вже допрацьовують покладений трудовим законодавством термін.

На сьогоднішній день управління ще не створено, воно існує тільки на папері. Є поняття бюрократичної машини. Вона є, на жаль, і в органах місцевого самоврядування. Людям, які повинні бути звільненні, вручили повідомлення про скорочення комусь в червні, декому в липні. Зараз вони допрацьовують належні два місяці. Ми не збільшили штат мерії ні на одну людину. І не збільшили оплату праці. Думаю, що наприкінці жовтня управління вже запрацює, — розповів Юрій Степанець.

Він також відзначив що у новому управлінні будуть працювати 8 осіб разом з начальником і двома відділами. Перший займатиметься ветеранами усіх війн, учасниками бойових дій, їх соціальним забезпеченням тощо. Інший відділ буде опікуватися національним патріотичним вихованням молоді.

Нагадаємо, 20 травня під час сесії Миколаївської міської ради депутати внесли зміни до структури виконавчих органів та створили управління у справах ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб міськради.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram