ФОТО: УНІАН

Укрзалізниця розгляне можливість виробництва електричок на своєму заводі

Керівництво АТ “Укрзалізниця” детально вивчить питання виробництва вітчизняних електропоїздів на потужностях Київського електровагоноремонтного заводу (КЕВРЗ).

Як повідомляє ЦТС, рішення було прийняте за підсумками відвідування підприємства 16 вересня, про що повідомив голова правління АТ “УЗ” Володимир Жмак.

“Я знаю, що у заводу вже є напрацювання в цьому напрямку, і ми їх повинні детально вивчити. Компанія має потребу в масштабному оновленні парку приміських поїздів. Локалізація їх виробництва на нашому підприємстві дозволить розвивати машинобудівну галузь країни, збільшувати ВВП країни і забезпечити наших співробітників роботою”, – сказав Жмак.

В ході відвідування заводу глава УЗ оглянув виробничі потужності, проінспектував процес ремонту електропоїздів і ознайомився з продукцією виробництва заводу.

Читайте також: Укрзалізниця зазнала технічного збою, який зупинив онлайн-продаж квитків

Також Жмаку показали капітально відремонтований 8-вагонний електропоїзд, який найближчим часом вийде на лінію Київ-Фастів. В ході виконання ремонту в вагонах були оновлені крісла, вікна і туалети. Крім того, встановили нову систему зв’язку пасажир-машиніст, прожектори і буферні ліхтарі на діодній основі. Високовольтні апарати виробництва Російської Федерації, були замінені на продукцію українського виробника. Також встановлена ​​сучасна пожежна сигналізація, відеоспостереження і т.д.

“Ми повинні бути прогресивними і враховувати сучасні тенденції і потреби наших пасажирів. Також повинні покращувати зручності для машиністів рухомого складу. Це все повинно бути проаналізовано і враховано при виконанні наступних ремонтів електропоїздів”, – зазначив Жмак.

Нагадаємо, що Укрзалізниця розробила програму, яка має підвищити рівень безпеки у пасажирських поїздах.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram