ФОТО: УНІАН

«Укрзалізниця» призупиняє продаж квитків до двох областей

«Укрзалізниця» призупиняє продаж квитків на потяги до Чернівецької та Житомирської областей. Таке обмеження буде діяти щонайменше з 7 по 12 березня.

Про це повідомляє пресслужба АТ “Укрзалізниця”.

Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо «червоних» карантинних зон, Укрзалізниця з 7 до 12 березня (з можливістю подовження до кінця дії посиленого карантину) призупинить продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей. Також буде обмежена висадка та посадка пасажирів з уже придбаними квитками на дати після 7 березня включно, – повідомляється на офіційному сайті.

Також уточнили, що у цих регіонах буде обмежена висадка та посадка пасажирів з уже придбаними квитками на дати після 7 березня включно. Однак до 6 березня пасажири з придбаними квитками зможуть без перешкод дістатися до місця призначення залізницею.

Нагадаємо, виконувач обов’язків члена правління акціонерного товариства «Укрзалізниця» Олександр Перцовський каже, що потяги дальнього сполучення забезпечать ланч-боксами, а також додадуть дитяче меню. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram