ФОТО: АТ Укрзалізниця

“Укрзалізниця” має намір дозволити пускати в вагони за ксерокопіями документів

АТ “Укрзалізниця” планує спростити вимоги до пропонованих для посадки в вагон документів, але візьметься за багаж.

Про це в інтерв’ю на телеканалі “Україна 24” заявив глава компанії Володимир Жмак, повідомляє Діло.

“Ми зараз розглядаємо, і найближчим часом приймемо рішення про спрощення вимог до документів, що пред’являються пасажиром. Ми будемо говорити про те, що “Дія” працюватиме, ксерокопія документа теж буде достатньою підставою для допуску пасажира в вагон”, – сказав Жмак.

Читайте також: “Укрзалізниця” планує продавати квитки через месенджери Viber і Telegram

Він зазначив, що сьогодні на “Укрзалізниці” діють старі норми. Коли саме правила зміняться, очільник УЗ не уточнив. Крім цього, Жмак анонсував посилення контролю за дотриманням норм перевезення багажу.

“Зараз ми будемо приділяти більше уваги тому, щоб ці норми виконувалися. Тому що провезення неоплаченого багажу також завдає нам збитків“, – зазначив він.

Читайте також: “Укрзалізниця” планує повернути турнікети та контролерів

Нагадаємо, що Укрзалізниця готує технічне завдання для замовлення пасажирських вагонів у 2021 році, які будуть закуплені за кошти державного бюджету.

Раніше повідомлялось про те, що Укрзалізниця збільшить кількість провідників та працівників воєнізованої охорони для додаткового контролю протиепідемічних заходів.

Також Укрзалізниця спрямує майже 5 млрд гривень на капітальний ремонт локомотивів. В 2021 році на відновлення планують направити 4,7 млрд грн.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram