Фото - Укроборонпром

Укроборонпром презентував концепцію індустріальних парків

Укроборонпром презентував концепцію створення оборонно-промислових індустріальних парків у Києві.

Як передає Укрінформ, про це у Facebook повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

“Сьогодні заслухав презентацію керівництва ДК “Укроборонпром” концепції створення оборонно-промислових індустріальних парків у місті Києві”, – написав Уруський.

За словами віцепрем’єра, відповідно до запропонованих планів, передбачається оптимізація розміщення виробничих цехів, ліній та обладнання оборонних підприємств з метою забезпечення ефективного процесу виробництва та розвитку вітчизняної оборонної промисловості.

Виробники, як державні, так, за бажанням, і приватні, зможуть спільно використовувати офісні та адміністративні будівлі, конструкторські бюро, лабораторії, виставкові майданчики, інші інноваційні та соціальні об’єкти на окремих територіях.

Читайте також: На одеському заводі почнуть збирати американські гелікоптери

З керівництвом концерну були обговорені механізми залучення майбутнього Державного фонду підтримки оборонної промисловості до фінансування реалізації запропонованої концепції.

Уруський зауважив, що ідея створення індустріальних технологічних парків не нова. Доволі позитивний досвід у цьому питанні мають багато держав, серед яких – Туреччина, де активно використовуються технологічні та індустріальні парки, зокрема в оборонно-промисловому напрямі як один із основних інструментів сприяння соціально-економічному розвитку.

Читайте також: “Укроборонпром” уклав контракт з Пакистаном на 85,6 млн доларів

Наприклад, у турецькому індустріальному парку “TÜBİTAK” на 8 га розташовані високотехнологічні виробництва, стартапи, інкубатори, завдяки яким здійснюється розвиток підприємств.

Нагадаємо, українські військові отримали від партнерів зі США 10 швидкісних катерів Willard, понад 70 надувних човнів Zodiac та інше супутнє обладнання.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram