Українців забезпечать “базовим набором” для здоров’я, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що ідея програми “Здорова Україна” полягає в забезпеченні державою людині базового “набору” для міцного здоров’я.

Як повідомляє BAGNET, про це він розповів в своєму блозі.

Читайте також: Зеленський заявив, що карантин вихідного дня допоможе уникнути жорсткого локдауну в Україні

“Мною ініційовано розробку національної програми” Здорова Україна “. Моя глобальна ідея досить проста: держава повинна забезпечити людині, скажімо так, базовий набір для міцного здоров’я. Набір – це не обов’язково тільки фізичні речі, це і корисні звички, профілактика, правильне харчування, активність. Це коли з дитинства українці долучені до спорту, і продовжують займатися ним все життя”, – сказав президент.

“Не тоді, коли можуть купити абонемент у фітнес-клуб, а коли мають можливість бігати, кататися на велосипеді, плавати, займатися будь-якими тренуваннями. І це зручно – тому що поруч з будинком, і це модно, тому що так роблять усі”, – акцентував Зеленський.

Читайте також: Зеленський анонсував можливі кадрові перестановки

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський та голова Офісу президента Андрій Єрмак, у яких підтвердили коронавірус, наразі перебувають в ізольованих палатах лікарні “Феофанія”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram