Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова під час відеоконференції з першим заступником міністра закордонних справ КНР Ле Юйченом. Фото: МЗС

Україна та Китай продовжать розвиток практичної співпраці

Про це домовились перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова та перший заступник міністра закордонних справ КНР Ле Юйчен.

Серед інших тем, які були у центрі уваги – подальша взаємодія на полях міжнародних організацій, шляхи інтенсифікації торговельно-економічної співпраці, спільна участь в реалізації проєктів у рамках глобальної китайської ініціативи «Один пояс, один шлях», повідомляє прес-центр МЗС України.

Сторони запевнили одна одну в незмінності фундаментальних принципів взаємної поваги до суверенітету, територіальної цілісності і незалежності, зафіксованих в укладених з часу встановлення дипломатичних відносин політичних документах.

Китайський дипломат запросив свою українську колегу відвідати Пекін. У свою чергу Еміне Джапарова підтвердила запрошення Ле Юйчену відвідати Київ для проведення чергового раунду політичних консультацій.

Відзначимо, що китайська вакцина від коронавірусу COVID-19, яка була зареєстрована в середині серпня, з’явиться на ринку вже в грудні 2020 року. Вона буде коштувати менше 1 000 юанів (144 доларів США) за дві дози.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram