Денис Шмигаль / Фото: Слово і Діло

Україна та Грузія відновлять позитивну динаміку економічної співпраці, – Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сподівається, що Україна та Грузія відновлять позитивну динаміку торговельно-економічного співробітництва і покращать діалог.

Про це Шмигаль сказав під час зустрічі з прем’єр-міністром Грузії Ґіорґі Ґахарією, повідомляє Укрінформ з посиланням на Урядовий портал. Шмигаль наголосив, що Україна і Грузія як стратегічні партнери мають усі передумови для активізації співпраці.

“Ми готові до комплексного обговорення цілої низки подальших напрямків взаємодії: від подолання наслідків глобальної економічної кризи і перенесення ланцюгів виробництв міжнародних компаній у наші країни до розширення структури товарообігу і поглиблення інвестиційного співробітництва”, – підкреслив Шмигаль.

За його словами, Україна розраховує, попри пандемію, провести десяте засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва у 2021 році.

Читайте також: Україна повинна погасити $16 млрд держборгу у наступному році

“Комісія не засідала з квітня 2017 року. Тому пропоную зробити все можливе, щоб комісія якнайшвидше відновила роботу. Ми готові провести засідання у форматі відеоконференції”, – сказав Шмигаль.

Прем’єр-міністри України та Грузії також обговорили питання інтеграції країн до Європейського Союзу і НАТО. Шмигаль висловив підтримку пріоритету, покладеного у програму діяльності уряду Грузії, щодо будівництва європейської країни.

Читайте також: Україна не планує вводити обмежень на експорт зерна

“Впевнений, що спільними зусиллями Грузія та Україна можуть зробити суттєвий внесок у зміцнення безпеки у регіоні Чорного моря”, – наголосив Шмигаль.

Раніше повідомлялось, Мінекономіки підписало меморандум з Міжнародною організацією праці про взаєморозуміння щодо впровадження Програми гідної праці на 2020-2024.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram