Бітум. Фото: Нафторинок

Україна придбала новую партію бітуму в Італії

Це друга закупівля бітуму в Євросоюзі трейдингової компанією “Кантарелла Україна”, яке налагодило морські поставки матеріалів для “Великого будівництва”.

Торгова компанія «Кантарелла Україна» придбала танкерну партію дорожнього бітуму розміром 3,5 тис. тонн виробництва італійського переробника Eni, повідомляє МеталургПром. Це друга поставка бітуму морським транспортом на ринок України – на початку серпня дана компанія ввезла першу танкерну партію бітуму з Греції.

Імпорт дорожнього бітуму на ринок України протягом 1-30 серпня підвищився на 17 тис. тонн щодо такого ж періоду в липні, до рекордних 109 тис. тонн, за даними митної статистики. При цьому в липні на український ринок імпортували 95,7 тис. тонн бітуму, що стало максимальним обсягом поставок продукту в країну.

ТОВ “Кантарелла Україна ” (LLC Cantarell UA) займається поставками бітуму, мазуту, зрідженого газу і хімічних компонентів для дорожнього будівництва. Компанія має дві перевалочні бази в Києві та Дніпрі, володіє ж /д вагонами і парком з 200 бітумовозів. Постачає більше 50 тис. тонн матеріалів на місяць і є лідером бітумного ринку України.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram