Фото: Ukrinform.ua

Україна планує ввести санкції проти Нікарагуа через призначення посла в окупованому Криму

Запропонований Кабміном пакет санкцій до Республіки Нікарагуа ще має розглядати РНБО, Президент України має ввести це рішення в дію, а Верховна Рада проголосувати за застосування санкцій.

Про це під час засідання Кабміну заявив віцепрем’єр та міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков, повідомляє ТСН.

Читайте також: Україна експортуватиме мед та м’ясо до Йорданії

“Проєкт передбачає внесення пропозицій щодо застосування жорстких секторальних санкцій до Республіки Нікарагуа у відповідь на відверто протиправні дії її уряду проти інтересів національної безпеки нашої держави, а саме неправомірне та неузгоджене з Україною призначення почесного консула на тимчасово окупованій території АР Крим та міста Севастополь. Відповідне рішення несе та має чіткий сигнал офіційного послання українського народу окремим урядам держав, зокрема Республіці Нікарагуа”, – пояснив Резніков.

Запропонований Кабміном пакет санкції до Республіки Нікарагуа ще має розглядати РНБО, президент України має ввести це рішення в дію, а Верховна Рада проголосувати за застосування санкцій.

“Реалізація цього рішення, його подальший розгляд, введення в дію та затвердження забезпечить застосування всеохоплюючих санкцій проти окремої іноземної держави, чиї дії прямо суперечать національним інтересам та безпеці українських громадян та потурають збройній агресії Російської Федерації проти України”, – додав міністр.

Нагадаємо, що уряд Великобританії дасть Україні в позику 1,25 мільярда фунтів на переоснащення ВМС України сучасними ракетними катерами та будівництво портової інфраструктури для базування кораблів в Очакові.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram