Фото: Максим Степанов / Facebook

Україна наступного тижня укладе договори про COVID-вакцини з “іншими виробниками”, – Степанов

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляє, що найближчим тижнем будуть укладені договори на поставку вакцин від коронавірусу з “іншими виробниками”, окрім Sinovac Biotech.

Про це він заявив в ефірі Громадського радіо, передає Укрінформ.

“У світі склалась така ситуація, що потужності виробників такі малі з точки зору попиту, що укладають угоди з тими, хто готовий поставити. Основним моментом із точки зору наших перемовин – це було питання часу поставки вакцин, щоб це було якомога раніше. Так як ми з Sinovac Biotech мали домовленості, то ми з ними одразу уклали договір. Найближчим тижнем ми будемо укладати договори з іншими виробниками, з якими ми ведемо перемовини”, – повідомив Степанов.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я очікує зростання захворюваності коронавірусною хворобою найближчим часом. Можливе зростання пов’язують з новорічними святами. 

Також Україна може безкоштовно отримати додаткові 8 млн доз вакцини від коронавірусу в межах ініціативи COVAX на додачу до вже гарантованих восьми мільйонів. Таким чином, загальна кількість доз, що надаються, може сягнути 16 млн. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram