Президент Володимир Зеленський переконаний, що країнам Євросоюзу слід бачити Україну як повноправного партнера в ЄС.
На цьому він наголосив під час дискусії президентів Польщі, Естонії, Латвії, Литви та України щодо майбутнього європейської політики, повідомляє Укрінформ.
“Щодо України в Європейському Союзі. Дійсно, мені здається, що країнам у Європейському Союзі треба зрозуміти: не треба запрошувати 20 років Україну в Європейський Союз – нас треба там бачити як рівноправного партнера, як партнера невід’ємного”, – наголосив глава держави.
Він підкреслив, що Україна тільки зміцнить Євросоюз.
Читайте також: Зеленський відповів на пропозицію переговорів з “Л/ДНР”
“Я вдячний вам за те, що ви підтримуєте Україну. Якщо українці навіть за це бажання віддали свої життя на майдані Незалежності, мені здається, це і є потужна країна, яка тільки зміцнить Європейський Союз. І вона це показує, вона воює на сході за свою незалежність, і воює не тільки заради незалежності України, а й за спокій на Європейському континенті”, – заявив Зеленський.
Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який продовжує реорганізацію санаторних шкіл до липня 2022 року.
Раніше повідомлялось, Президент Володимир Зеленський визначився з місцем та країною, де зустрівся б з главою Кремля Володимиром Путіним.




