Фото: ТРК "МАРТ"

Українці, які повертаються з-за кордону, не повинні проходити примусове тестування на COVID

Громадяни України, які повертаються з-за кордону, не мають проходити примусове тестування на коронавірус. На цьому наполягають у МОЗ.

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер.

Є цікаві звернення щодо питань діагностики, коли наших громадян, які повертаються із-за кордону – з робочих відряджень, відпочинку, – змушують проходити платний тест в аеропорту. Зокрема, був такий випадок із моряками в одному з аеропортів. Я хочу передати привіт в Одеський аеропорт і нагадати, що наші громадяни не зобов’язані проходити тестування для того, щоб повернутися в нашу країну. Їм встановлюється відповідний додаток, і вони в стандартному режимі можуть здати тести, і будуть зняті з самоізоляції. … Якщо такі випадки будуть фіксуватися в подальшому, ми можемо зробити припущення, що це робиться навмисно, щоб працювати з конкретною лабораторією в аеропорту, – сказав Кучер.

Він заявив, що такі випадки в подальшому будуть чітко фіксуватися, і закликав громадян з усіх питань, які стосуються коронавірусу, звертатися до контакт-центру МОЗ за номером 0 800 60 20 19.

Читайте також: На Миколаївщині показник захворюваності COVID-19 перевищує норму майже у вісім разів

Як повідомлялось раніше, станом на 18 листопада в Україні зафіксовано 12 496 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 535 дітей та 529 медпрацівників.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram