Український експорт цього року зріс більш ніж на чверть – Шмигаль

З січня по травень 2021 року український експорт зріс на понад 25%, або майже на $5 млрд.

Як передає Укрінформ, про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook.

Читайте також: Україна за три роки планує залучити майже ₴80 мільярдів міжнародних кредитів

За його словами, у зазначений період майже на 50% зріс експорт у Китай, США, Туреччину та Велику Британію.

“Сприятлива зовнішня кон’юнктура, а також розширення географії експорту через підтримку українського бізнесу дали такий чудовий результат”, – додав Шмигаль.

Читайте також: Економіка України почала відновлюватись після коронакризи – Шмигаль

Як відомо, із 1 січня в Україні підвищили мінімальну пенсію для осіб, яким виповнилось 65 років і які мають повний стаж: 30 років у жінок і 35 – у чоловіків.

Також Денис Шмигаль повідомляв, що енергетична безпека є одним із ключових напрямків взаємодії України та Грузії, в рамках якої країни напрацюють спільні підходи для розвитку відновлювальної енергетики.