Марта Федина. Фото: Metaratings

Українка завоювала «золото» на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

Українська спортсменка Марта Федина виграла золоту медаль в індивідуальних змаганнях з артистичного плавання.

У Будапешті з 10 по 23 травня проходить чемпіонат Європи з водних видів спорту. Як повідомляє Metaratings, це перша медаль збірної України на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який проводиться в столиці Угорщини.

11-го травня лідер збірної України з синхронного (артистичного) плавання Марта Федина перемогла в технічному соло. У фіналі змагань виступали 15 спортсменок. Українка в сумі набрала 91.8445 балів, що дозволило їй обігнати Євангелію Платаніоті з Греції, яка виграла «срібло». Вона набрала 89.2897 балів. Третє місце зайняла представниця Білорусії Василина Хондошко. В її активі 87.7173 балів.

Для 19-річної харків’янки це вже друге золото чемпіонатів Європи. У 2018 році Марта стала чемпіонкою континентальної першості в складі комбінації. У 2019 спортсменка виграла чотири бронзові медалі на чемпіонаті світу в Кванджу.

Раніше спортивний директор ФК «Колос» Віталій Лисицький оцінив виступ команди з Ковалівки в звітному сезоні. За його словами, перед початком УПЛ перед командою ставилося завдання зіграти не гірше, ніж в минулому сезоні.