Фото: Коммерсантъ

Україна та Азербайджан активізують співпрацю у сфері перевезень та авіації – Зеленський

Україна та Азербайджан домовилися активізувати співпрацю у сфері міжнародних автомобільних та залізничних перевезень, а також у галузі авіації.

Про це Президент Володимир Зеленський сказав під час спільної із президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим заяви для ЗМІ після зустрічі, повідомляє Укрінформ.

Актуальна тема — розвиток транзиту, потенціал створення відповідної сучасної інфраструктури. Ми маємо активізувати співпрацю у сфері міжнародних автомобільних та залізничних перевезень, а також у галузі авіації. Ми будемо і надалі спільно працювати над низкою перспектив.

Серед іншого — створення транспортного коридору, можливо у рамках ГУАМ, який об’єднує Україну, Азербайджан, Грузію та Молдову, – сказав Зеленський.

За словами глави держави, на зустрічі з Президентом Азербайджану також обговорювалося питання співпраці у сфері сільського господарства, в титановій галузі та в багатьох інших важливих сферах.

Читайте також: Зеленський призначив посла України в Литві

Президент переконаний, що візит його азербайджанського колеги є знаковим та дуже змістовним.

Він відбувається напередодні 30-ї річниці як наші держави встановили дипломатичні відносини. І як результат, якісно наповнює стратегічне партнерство між нами у політичній, економічній та дуже важливій безпековій площинах, – наголосив Зеленський.

Читайте також: Президент Зеленський назвав головні завдання на 2022 рік

Нагадаємо, що у грудні Президент Володимир Зеленський призначив послів України у Сербії, Нідерландах, В’єтнамі, Брунеї Даруссаламі та Мальті. 

Крім того, Президент Володимир Зеленський анонсував відкриття нових українських посольств у багатьох країнах світу. Про це він заявив на конференції керівників закордонних дипломатичних установ України «Дипломатія 30. Стратегія сильної держави»

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram