Україна піднялася в рейтингу найпотужніших армій світу

Міжнародна компанія Global Firepower, яка щорічно складає рейтинг кращих армій світу, цього року помістила Україну на 22-е місце.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті компанії. Таким чином країна за останній рік піднялася вже на три позиції. У 2022 році Індекс сили (PowerIndex) України становить 0,3266. При цьому оцінка в 0,0000 вважається “ідеальною”.

Місце України у рейтингу знаходиться між Тайванем і Канадою, чий Індекс сили складає 0,3215 і 0,3601 відповідно.

Читайте також: Латвія передасть Україні разом зі Stinger екіпірування та сухпайки

Для підрахунку цього індексу перевіряються понад 50 факторів, серед яких, військова могутність, фінансові можливості й матеріально-технічний потенціал.

Зазначається, що на першому місці традиційно залишаються США. До першої десятки також увійшли РФ, Китай, Індія, Японія, Південна Корея, Франція, Велика Британія, Пакистан та Бразилія. Всього в цьогорічному рейтингу оцінюються 140 країн світу.

Читайте також: Рівень загрози російського вторгнення не перетнув червоної позначки – Кулеба

Нагадаємо, Олексій Данілов заявив, що загроза повномасштабного нападу Росії на Україну від 2014 року є постійно, але станом на зараз ситуація на кордонах є контрольованою. 

Крім того, влада Канади також розглядає можливість передачі Україні зброї та військового спорядження для допомоги у стримуванні російської агресії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram