В Україну прибули перші 117 тисяч доз вакцини Pfizer/BioNTech, які закупили коштом держави. До кінця тижня мають доставити ще 167 310 доз.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.
Вакциною з цієї партії щепитимуть:
- працівників сфери освіти, яким не вистачить попередньої партії вакцини;
- людей із першого-другого етапу, які не встигли вакцинуватись;
- військовослужбовців ЗСУ, співробітників структур державної безпеки;
- представників іноземних дипломатичних установ в Україні.
Іноземних дипломатів вакцинуватимуть через те, що в інших країнах також вакцинують українських дипломатів.
Щеплення робитимуть мобільні бригади. У міністерстві запевняють, за кожною людиною, яка отримала перше щеплення, закріплятимуть другу дозу препарату з тієї ж партії.
Закупівлею вакцини займалася міжнародна агенція Crown Agents. Крім того, Україна вже отримала 590 850 доз Pfizer у межах глобальної ініціативи COVAX. Загалом уряд України у межах прямого контракту з виробником домовився про постачання 20 млн доз Pfizer.
Нагадаємо, вакцина Pfizer-BioNTech на 88 % ефективна проти «індійського» штаму COVID-19.
Раніше повідомлялося, в Італії жінці випадково ввели одразу шість доз вакцини Pfizer.




