Україна і США уклали угоду про партнерство в оборонній сфері

Міністри оборони України та Сполучених Штатів Америки підписали угоду, яка стосується стратегічного партнерства країн у сфері оборони.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у соціальній мережі Twitter, передає Діло.

У Міністерстві оборони США підписано угоду щодо стратегічних основ оборонного партнерства, – написав він у своєму .

Президент додав, що для України вкрай важливою є підтримка з боку США територіальної цілісності України, набуття членства у НАТО, а також спільна протидія агресії Росії.

Читайте також: Президент Зеленський затвердив Стратегію зовнішньої політики

З боку України угоду підписав міністр оборони Андрій Таран, з боку США – міністр оборони Ллойд Остін.

Нагадаємо, що Президент США Джо Байден підписав доручення виділити до 60 млн доларів на товари та послуги Міноборони США, що призначаються для безпекової допомоги Україні.