Міністри оборони України та Сполучених Штатів Америки підписали угоду, яка стосується стратегічного партнерства країн у сфері оборони.
Про це повідомив президент Володимир Зеленський у соціальній мережі Twitter, передає Діло.
У Міністерстві оборони США підписано угоду щодо стратегічних основ оборонного партнерства, – написав він у своєму .
Президент додав, що для України вкрай важливою є підтримка з боку США територіальної цілісності України, набуття членства у НАТО, а також спільна протидія агресії Росії.
Читайте також: Президент Зеленський затвердив Стратегію зовнішньої політики
З боку України угоду підписав міністр оборони Андрій Таран, з боку США – міністр оборони Ллойд Остін.
Нагадаємо, що Президент США Джо Байден підписав доручення виділити до 60 млн доларів на товари та послуги Міноборони США, що призначаються для безпекової допомоги Україні.




