Фото: пресслужба Міністерства оборони України

Україна і Данія обговорили можливість будівництва флоту

Командувач Військово-Морських сил Збройних сил України Олексій Неїжпапа на зустрічі в Одесі з аташе з питань оборони при посольстві Данії в Україні Феліксом Еббестадом обговорили питання військового співробітництва, насамперед можливість будівництва кораблів за підтримки Данії.

Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗСУ у Facebook, передає Діло.

На зустрічі окремо були розглянуті основні пріоритети розвитку, які передбачають зовнішню підтримку та можливість передачі українським екіпажам обладнання та екіпіровки, призначених для виконання завдань із боротьби за живучість кораблів у рамках матеріально-технічної допомоги.

Неїжпапа розповів про сучасні морські загрози, основні досягнення в реформуванні та розвитку національного флоту з урахуванням стандартів Північноатлантичного альянсу.

Читайте також: У Миколаєві презентували наукове видання про створення добровольчого флоту

За словами аташе, Данія з розумінням ставиться до викликів та загроз Україні та готова до розвитку відносин із метою допомоги нашій країні для підтримки безпеки не лише в Азово-Чорноморському регіоні, а й у світі загалом.

Нагадаємо, що наприкінці вересня державний концерн “Укроборонпром” презентував стратегію суднобудівної промисловості України на період до 2030 року. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram