Ухвалення обласного бюджету 2022 року та звільнення Світлани Федорової: головне з сесії Миколаївської облради

Депутати Миколаївської обласної ради під час сесії ухвалили бюджет регіону на 2022 рік. Рішення підтримали 48 обласних обранців. Окрім того в ході засідання депутати звільнили з посади директора Миколаївської обласної інфекційної лікарні Світлану Федорову.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

У вівторок, 21 грудня, відбулося засідання 9-ї сесії Миколаївської обласної ради. Центральним питанням, яке розглядали депутати стало ухвалення бюджету області на 2022 рік.

Начальник департаменту фінансів Миколаївської облдержадміністрації Вадим Іщенко розповів, що згідно проєкту дохідна частина бюджету становить 2 мільярди 798 мільйонів гривень, із них загальний фонд – 2 мільярди 90 мільйонів гривень, спецфонд – майже 709 мільйонів, а видаткова частина складе 2 мільярди 791 мільйон гривень. Чиновник зазначив, всі пропозиції по розподілу майбутнього бюджету області, які були підтримані на депутатських комісіях врахували.

Окрім того було внесено зміни до бюджету, зокрема додали 93 мільйони гривень державних субвенцій, а також розподілили понад 15 мільйонів усередині самого бюджету. Голова облради Ганна Замазєєва поставила на голосування проєкт бюджету в цілому.

«За» – 48, рішення прийняте! Вітаю, колеги! — озвучила вона результати голосування.

Депутати також ухвалили і програму розвитку на 2022 рік. Жвава дискусія виникла у сесійній залі під час виступу начальника обласного управління охорони здоров’я Максим Безносенка. Посадовець розкритикував депутатку і директорку Миколаївської обласної інфекційної лікарні Світлану Федорову вказуючи на негативні результати перевірки медзакладу комісією від МОЗ та численні порушення в роботі лікарні. Як висновок, він вбачає необхідність у її звільненні. Підтримати таке рішення прийшли і інші очільники медзакладів Миколаєва і області. Зокрема, головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Дем’янов згадав конфлікт Федорової з меценатами, а саме із бізнесменом Олексієм Вадатурським.

У лютому 2020 року я був учасником події, яка відбулась у компанії «Нібулон», коли флагман нашого зернотрейдерства вирішив допомогти цьому місту і не лише йому. Коли погіршилися відносини зі спонсором я до останнього Світлану Федорову просив миром закінчити цю суперечку, в тому числі й Олексія Вадатурського. Те що ми маємо сьогодні, те протистояння, яке абсолютно нікому не потрібно у цей найскладніший період наводить мене на думку, що ще трохи такого відношення до меценатів і наступний такий урок від природи просто лишить нас один на один з проблемами, — сказав Олександр Дем’янов.

До колег-депутатів звернулась сама Світлана Федорова. Вона назвала ситуацію, яка склалась «політичним замовленням», наголошуючи, що ще 2 роки тому сесійна зала їй аплодувала, коли тільки починалась пандемія COVID-19.

Я хочу побажати вам здоров’я, дорогі депутати і я б дуже хотіла, аби жоден з вас не отримав такої зради, як сьогодні отримала я, — сказала Світлана Федорова під час виступу.

У підсумку депутати підтримали рішення про звільнення Світлани Федорової з посади директорки Миколаївської обласної інфекційної лікарні.

Окрім того під час сесії голова фракції «Наш край» Юрій Кормишкін заявив, що політсила ухвалила рішення про виключення депутата Федорової зі складу їх фракції.

Нагадаємо, майже 14 мільйонів гривень чиновники заклали в майбутній бюджет Миколаївської області на розробку документації на проєкти будівництва.

Як відомо, у Миколаївській обласній раді прозвітували про виконання Програми розвитку водного господарства, що реалізувалася протягом 2019-2021 років.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram