Удовиченко: Школи області забезпечені масками і санітайзерами

Практично всі освітні заклади області забезпечені масками та дезінфекційними засобами. Кошти на їх закупівлю виділяли з місцевих бюджетів.

Про це розповіла директор департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА Олена Удовиченко під час брифінгу 15 жовтня, передають кореспонденти телеканалу “МАРТ”.

На сьогодні практично всі органи місцевого самоврядування виділили додаткові кошти для того, щоб закупити відповідні засоби для створення нормальних умов в закладах, – запевняє Олена Удовиченко.

За словами очільниці обласного департаменту освіти і науки, постанови головного санітарного лікаря дозволяють використовувати в освітніх закладах як фабричні маски, так і зроблені власноруч.

Багато закладів, зокрема заклади інтернатного типу, заклади профтехосвіти, заклади загальної середньої освіти, об’єднали свої зусилля і змогли за період підготовки до навчального року в період навчального року власноруч виготовити маски, – каже Удовиченко.

Нагадаємо, в одній із шкіл Миколаєва зацькували батька, який відмовився здавати гроші на подарунки. Про це у Facebook написав сам батько Олег Четков.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram