Учора, 21 серпня, миколаївські поліцейські вилучили у жителя Нового Бугу кущі коноплі та 40 кілограмів канабісу.
Про це повідомляє пресслужба Національної поліції України в Миколаївській області.
Співробітники відділення поліції №1 Баштанського районного відділу спільно зі співробітниками Управління боротьби з наркозлочинністю в Миколаївській області ДБН НПУ за процесуального керівництва Баштанської окружної прокуратури провели у 37-річного мешканця Нового Бугу санкціоновані обшуки.

Фото: Національна поліція України в Миколаївській області 
Фото: Національна поліція України в Миколаївській області
Під час обшуків правоохоронці знайшли насадження ретельно обробленої та доглянутої коноплі заввишки близько 1,5 метра, а в самому будинку – 18 відер готового до вживання канабісу. Загальна вага наркоречовин становить близько 40 кг, вартість яких за цінами «чорного» ринку сягає близько 8 мільйонів гривень. Вилучені знахідки полція відправила на експертизу.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 ККУ «Посів або вирощування снодійного маку чи конопель» та ч. 3 ст. 309 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту». Тепер чоловікові загрожує до 8 років обмеження волі.
Нагадаємо, миколаївець під впливом наркотиків заявив у поліцію про хибне вбивство.
Раніше повідомлялося, у Миколаєві «накрили» наркомережу: вилучили рекордну партію психотропів на 3 млн гривень.




