У Японії з’явиться посада міністра з самотності

У Японії міністр у справах відновлення життєдіяльності регіонів Тецусі Сакамото також буде виконувати обов’язки міністра з питань самотності. На тлі пандемії коронавірусу у країні зросла кількість самогубств, тому міністр має вирішити, як зупинити таку тенденцію.

Про це повідомляє Громадське.

«Кількість самогубств серед жінок збільшується на тлі пандемії коронавірусу. Я хочу, щоб ви виявили проблеми та вжили комплексних заходів із протидії цьому», – сказав прем’єр-міністр Японії Йосіхіде Суґа, коли призначав Самакото на другу посаду.

Також міністр із питань самотності буде координувати допомогу літнім людям та відстежувати стан дитячої бідності. За словами Самакато, через пандемію коронавірусу зменшилася кількість контактів між людьми. Саме це і є основною причиною самотності тисяч людей.

«Я хочу запобігати соціальній ізоляції та захищати взаємозв’язки між людьми», – сказав він після призначення.

Японія – не перша країна, яка запроваджує посаду міністра з питань самотності. У 2018 році таку посаду вже створили у Великобританії.

Нагадаємо, національний інститут гігієни та епідеміології В’єтнаму виявив новий штам коронавірусу, подібний до британського.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram