15 червня від працівників швидкої медичної допомоги, до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що на провулку Ветеринарному у м. Вознесенську Вознесенського району чоловік впав з паркану та зламав стегно.
Про це повідомляє офіційний сайт ГУ ДСНС України у Миколаївській області.
Через відсутність доступу до постраждалого, медики звернулись до рятувальників 12 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.
Читайте також: На Миколаївщині військовослужбовець організував наркобізнес, до якого залучив працівника ДСНС
Співробітники ДСНС розчистили рослинність (кущі, дерева), які перешкоджали на шляху до хворого, та на ношах віднесли чоловіка до карети швидкої. Лікарі надали першу допомогу постраждалому та доставили громадянина у лікарню.
У травні миколаївські співробітники ДСНС врятували дівчину на воді. На надувному човні “Колібрі” рятувальники дістались до дівчини, підняли на плавзасіб та доставили на берег.




