скріншот з відео

У Вінницькій області від інсульту померла школярка під час уроку

У Вінницькій області другокласниця померла від інсульту просто у школі. Дитину до приїзду “швидкої” спочатку рятувала шкільна медична сестра.

За півтори години лікарі не змогли запустити маленьке серце. Другокласниця померла просто на парті, йдеться в сюжеті ТСН, передає УНІАН.

Я її віз в школу, вона була щаслива, задоволена, все добре з нею було, – каже батько Сергій Купчишин.

Він вперше після трагедії наважився прийти до школи, аби забрати портфель доньки. Каже, Ельміра була здоровою і на біль в голові ніколи не скаржилась.

Вийшла на перерву, тут вчителька подзвонила, що погано, я приїхав, тут «швидка», на парті відкачували, я їм допомагав, але не змогли. Вона ніколи нічим не хворіла, в неї в заключенні – інсульт, тромбик лопнув, ніхто не винен, воно могло статися будь-де, – каже тато дитини.

Читайте також: В одній із шкіл Миколаєва зацькували батька, який відмовився здавати гроші на подарунки

Під час перерви дівчині раптово стало зле. Однокласники одразу покликали вчительку.

У дівчинки раптово заболіла голова, вона тільки вийшла з класу, дівчинка, яка була поруч, підбігла і сказала, що Ельмірі погано, голова болить, вона підбігла до неї і просто вхопила на руки, це було питання однієї хвилини, ми рятували як могли, – розповідає директорка Браїлівської школи Олена Івасенко.

Першу допомогу вже непритомній учениці надавала шкільна медсестра. Потім – лікарі швидкої. Але за півтори години реанімації серце так і не запустилося.

Взагалі не було реакції на реанімацію, дефібрилятор не було, на адреналін, на непрямий масаж, – повідомляє заступник директора департаменту охорони здоров’я Олена Бондаренко. 

Нагадаємо, в Одесі 4-річна дівчинка потрапила в лікарню. Коли була у садочку, на ігровому майданчику під час прогулянки вдарилася головою.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram