Фото: «Суспільне»

У Веселиново пройшла акція протесту: жителі вимагають поліпшити стан автошляхів

Вранці 16 жовтня в центрі селища Веселинове Вознесенського району місцеві жителі в черговий раз перекрили дорогу Р-55.

Як повідомляє «Суспільне», люди вимагають звернути увагу на стан доріг Т15-06, Р-55 і внутрішніх доріг населеного пункту.

Фото: «Суспільне»

За підрахунками поліції зібралося приблизно 40 осіб, які ходили по пішохідному переході. Мітингувальники очікували представників обласної адміністрації або інших гілок обласної влади.

Пізніше на місце прибув представник Служби автомобільних доріг Миколаївської області, заступник начальника з експлуатації Іван Чаусенко. Він запропонував з 18 жовтня організувати ініціативну групу і сісти за круглий стіл переговорів по ситуації, що склалася.

Фото: «Суспільне»

Мітингувальники погодилися. Місцева поліція на під’їзних шляхах виставила співробітників, які перенаправляють всі види транспорту в об’їзд.

Нагадаємо, 23 лютого, автодорогу сполученням «Миколаїв-Первомайськ» перекрили обурені мешканці, котрі вимагають повернути пільговий тариф на електроенергію для жителів 30-кілометрової зони поблизу Південноукраїнської АЕС.

Як відомо, 28 травня, поблизу Миколаєва жителі Воскресенської ОТГ вийшли на акцію протесту проти роботи асфальтних заводів на станції Горохівка.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram