У вересні очікується оголошення тендеру на закупівлю нових автобусів для Миколаєва

У вересні планується оголосити новий тендер для закупівлі автобусів за кошти кредиту Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для комунального транспорту Миколаєва.

Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич в ефірі нашого телеканалу.

Він нагадав, що попередній тендер на покупку автобусів був відмінений, оскільки через європейські санкції накладені на Білорусь, ЄІБ рекомендував місту змінити тендерні умови, дозволивши брати участь в торгах іншим ширшому колу іноземних та вітчизняних компаній.

Ми планували отримати нові автобуси на кшталт тих зелених, які є у нас в Миколаєві, в кількості 45 автобусів до кінця року. На жаль, цей кредит, який ми беремо – це кредит Європейського інвестиційного банку і в зв’язку з європейськими санкціями щодо Білорусі, цей тендер було скасовано. Кошти лишаються і ми зараз відкоригували тендерну документацію та, здається, до кінця вересня має бути оголошено новий тендер, – сказав Олександр Сєнкевич.

Він додав, що за новими умовами торгів в них зможуть взяти участь компанії з Туреччини, Польщі та Китаю.

Олександр Сєнкевич відзначив, що сума кредитних коштів передбачає закупівлю автобусів загалом і не розподіляється на фіксовану кількість автобусів, тому очікувана кількість в залежності від вартості становитиме від 36 до 45 одиниць.

Нагадаємо, у грудня 2020 року, Міністерство фінансів України уклало кредитний договір на покупку нових автобусів для Миколаєва. Тоді повідомлялося, що для Миколаєва будуть придбані 40 нових автобусів в рамках співпраці України з Європейським інвестиційним банком.

Пізніше стало відомо, переможцем за всіма вимогами тендера виходить представник компанії “МАЗ” в Україні. Однак через санкції, накладені Європейським Союзом на білоруські підприємства, було прийнято рішення оголосити новий тендер і запросити більше учасників.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram