У центрі реабілітації «Цвєтік-Сєміцвєтік» відзначили День захисту дітей

1 червня, окрім захисту дня захисту дітей, знакова дата для всіх відвідувачів Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік».

Послаблення карантинних обмежень дозволило відновити роботу центру, який майже 2,5 місяці перебував на карантині.

34 вихованці знову вийшли  після карантину до Центру реабілітації, 12 з них – це випускники закладу, які цього року вже підуть до школи. Серед цьогорічних випускників – Єгор Гросу. Мати хлопця Наталя каже, у Центрі реабілітації її сина підготували до школи, адже звичайний дитсадок відвідувати він не може.

Дивіться також: Дитячі садки у Миколаєві відкриватимуться поетапно

Для всіх вихованців центру з нагоди дня захисту дітей підготували святкову програму із врученням подарунків. Гарний настрій та незабутні емоції діткам дарували клоуни.

За словами директора департаменту праці та соціального захисту населення, група денного перебування, яку відкрили у Центрі напередодні введення карантину, теж відсьогодні відновлює свої роботу. Тепер у Центрі діють нові протиепідемічні правила, які вивчатимуть вихованці під керівництвом вихователів закладу.

Підтримує роботу закладу і місцева влада. За словами міського голови Миколаєва, цього року збільшено фінансування Центру. Олександр Сєнкевич подякував усім працівникам закладу «Цвєтік Сєміцвєтік», які не лише 1 червня, а й щодня займаються захистом дітей.

Як раніше повідомлялось, З 10 червня почне курсувати річковий транспорт за маршрутом “Каботажний Мол – Мала Корениха”

Нагадаємо, що у Кульбакіно втілять у життя проєкт «Громадського бюджету»

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram