У центрі Миколаєва пройшла виставка військової техніки сучасної української армії

У четвер 14 жовтня, у середмісті Миколаєві до Дня захисників і захисниць України відбулась виставка військової техніки та озброєння.

Про це йдеться у сюжеті телеканала «МАРТ».

Озброєння, бойові та небойові машини, прилади, апарати й інші технічні засоби — все це сьогодні можна було побачити у середмісті Миколаєва, аби ознайомити цивільне населення з надійними помічниками військових для захисту українського суверенітету. Велика кількість завдань, пов’язаних із застосуванням зброї обумовлює її різноманітність по видах, чисельності та складності конструкції.

Комплекс «Сани» 120-ти міліметровий міномет. 1981-й рік початок виробництва. Загалом виконує завдання на сході України, однак було заборонено їх використання, тому наразі вони перебувають у нас на бойовому чергуванні. Стріляє він на максимальну відстань 7 100 метрів, вага снаряду 16 кілограм, — розповів військовий Євгеній Єрмоленко демонструючи міномет.

Комплекс «Сани»

Увагу миколаївців особливо привернули бойові машини, бронетранспортери, артилерія різної потужності та засоби управління. За словами військових, на сьогодні оснащення Сухопутних військ ЗСУ в основному складає як нова техніка, так і радянських часів.

Бронетранспортер-80, перебуває на озброєнні 1-го окремого батальйону морської піхоти. Кожна піхотна рота нашого батальйону використовує дану техніку. Її вага — 13,5 тон, має швидкість близько 80 кілометрів, прекрасно справляється з бездоріжжям. Має наступне озброєння: ККВТ (прим.ред. — крупнокаліберний кулемет Владімірова танковий) калібром 14,5 міліметрів та ККТ (прим.ред. — кулемет Калашникова танковий). Ця техніка є модернізованою, адже вона обладнана GPS-навігацією, нова система радіозв’язку, а також система нічого бачення, — описав характеристики БТР-80 Євгеній Малик.

2А36 «Гіацинт-Б»

Це 2А36 «Гіацинт-Б» створена в кінці 50-х років минулого століття спеціально для оборони берегового узбережжя. Максимальна дальність стрільби 28 800 метрів звичайним фугасним снарядом і 32 000 метрів активним реактивним снарядом. Переважно застосовується проти кораблів, також може бути використаним у сухопутним підрозділах для відбиття механізованого наступу.

І звісно, на загальний огляд військові виставили стрілецьку зброю, володіння якої має загальнообов’язковий характер кожного захисника України.

Миколаївці, яких сьогодні чимало прийшло подивитися на виставку військового озброєння кажуть, подібні заходи сприяють по справжньому відчути важливість цього свята і отримати багато корисної інформації.

Виставка супер, озброєння все таке нове. Дітям цікаво, військові розповідають дуже доступно. Потрібно, аби люди це бачили, комунікували з військовими і ті ділилися з ними характеристиками своїх воєнних напрацювань. Це дуже цікаво, — розповів місцевий житель Олександр, який прийшов разом з родиною на виставку.

Демонстрація військової техніки тривала протягом дня. Опісля вона знову повернеться бойові позиції.

Нагадаємо, в Миколаєві, 14 жовтня відзначили День захисників та захисниць України. Центральними вулицями пройшла хода воїнів 406 окремої артилерійської бригади, які лише нещодавно повернулись із зони проведення бойових дій.

Також повідомлялося, що подивитись, як відзначали День захисника та захисниці в Миколаєві, 14 жовтня, можна в нашому фоторепортажі.

Як відомо, у четвер, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України та День козацтва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram