У трьох українських містах сьогодні проходить повторне голосування виборів міських голів

17 січня, повторне голосування на виборах мерів проходить в трьох містах, зокрема у Броварах, Борисполі та Новгороді-Сіверському.

Про це повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії.

Відповідні рішення прийняли місцеві територіальні виборчкоми. Робота виборчих дільниць стартувала з восьмої ранку. Вони закриються о 20:00.

Так, перевибори мера і міськради в Броварах міська ТВК призначила 23 листопада. Київський окружний адміністративний суд 9 листопада визнав вибори в цьому місті такими, що не відбулися. Апеляційний суду 11 листопада підтвердив це рішення.

Проведення повторних виборів мерів у Борисполі та Новгород-Сіверському обумовлені смертю переможців виборчих перегонів.

На виборах мера Новгород-Сіверського на Чернігівщині переміг чинний глава міста Олег Бондаренко. Однак в кінці жовтня він помер від ускладнень через коронавірус.

Бориспільська міська ТВК призначила повторні вибори міського голови ще 24 листопада. У Борисполі переможець виборів Анатолій Федорчук помер від COVID-19 також в кінці жовтня до оголошення офіційних результатів виборів. Федорчук був главою міста з 2006 року.

Нагадаємо, 17 грудня, на 62-му році життя помер міський голова Геннадій Кернес. Коронавірусна інфекція дала ускладнення на системи організму.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram