У Тернівці завершують ремонт найбільш аварійної дороги

У мікрорайоні Тернівка завершуються ремонт дороги на вулиці Софіївській. Вона розташовується одразу за поворотом і несла певну загрозу для водіїв. Також магістраль має сильний уклін і в дощову погоду перетворювалась на річку. Тому адміністрація Центрального району, зважаючи на прохання мешканців, вирішила заасфальтувати небезпечну ділянку.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Григорій Парнак мешкає в Тернівці все життя. Чоловік каже, не пам’ятає, щоб цю дорогу колись асфальтували. А всі зусилля мешканців, які насипали щебінь, щоб не було болота, зводила нанівець дощова вода.

Ми дуже вдячні, нарешті заживемо як люди. Я не знаю, чи довго вона (дорога – ред.) витримає, тому що вода, яка сюди йде змила не одну дорогу. Тут вже було насипано стільки! І цегла, і жорства, але все зносило. Зараз подивимось, як буде, – каже пан Григорій.

Депутат міської ради Дмитро Іванов, на окрузі якого перебуває мікрорайон Тернівка каже, до ремонту на вулиці Софіївській неможливо було пройти, ані пішоходам, ані водіям. Останні взагалі боялись звертати у провулок, тому що ризикували застряти в болоті.

Одразу якщо з центральної вулиці сюди заїжджати, були ритвини. Водії зупинялись і дивились, куди ж далі їхати. А задня частина машини залишається на вулиці, а далі їдуть інші водії. І тому дуже небезпечно було сюди завертати. Також люди ходили, ламали тут ноги. Багато сюди завозили каміння, утрамбовували, щоб вода все не зносила. Багато років на цій ділянці був безлад, – розповів депутат.

Ремонту підлягають майже 700 квадратних метрів дороги. Вартість робіт – 760 тисяч гривень, розповів голова адміністрації Центрального району Олександр Береза. Також нову ділянку огородили бордюром.

Звичайно, всі роботи контролюються технічним наглядом, після їх завершення буде процес прийняття роботи, вже будуть підбиватися остаточні об’єми і тоді вже буде остаточний розрахунок за фактом виконаних робіт, – повідомив Олександр Береза.

Вулиця Софіївська перетинається з вулицею Вторатою, яку теж потрібно асфальтувати, каже голова адміністрації Центрального району.

У минулому році був ремонт вулиці Втората, в цьому році ми вирішуємо питання з цим провулком, і він повністю в бордюрі, бордюр тут виконує не тільки естетичну роль, а й роль системи водовідведення, фактично для того, щоб не розмивало дорогу, – пояснив Береза.

Олександр Береза каже, якщо депутатський корпус підтримає програму ремонту доріг в Центральному районі, наступного року вдасться заасфальтувати ще один шматок сусідньої вулиці Вторатої. Це дозволить поєднати відремонтовані ділянки доріг, що значно полегшить життя і водіям, і пішоходам.

Раніше повідомлялось про те, що у мікрорайоні Ракетне Урочище проклали дорогу на вулиці 1-а Екіпажна.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram